O projekte

 

Pre koho je portál hybsadoma.sk určený?

Hybsadoma.sk je určený pre žiakov a učiteľov telesnej výchovy základných a stredných škôl a pre trénerov a športovcov športových klubov. Prostredníctvom portálu vedia učitelia a tréneri efektívne komunikovať so žiakmi a športovcami a zadávať im konkrétne cvičenia a tréningy pomocou pripravených krátkych a výstižných inštruktážnych videí.

Žiaci a športovci zas môžu na dané cvičenia reagovať a poskytnúť svojim učiteľom a trénerom spätnú väzbu ako sa im dané cvičenie cvičilo a či sa im cvičenie páčilo.

Musím sa registrovať, keď chcem portál používať?

Portál môžu používať aj neregistrovaní používatelia, ktorí majú prístup k zverejneným videám.

 

Čo získam ak sa registrujem?

Po registrácii ako žiak/športovec máš k dispozícii svoj vlastný profil, vieš sa pridať k svojej triede/tímu a plniť úlohy, ktoré ti zadáva učiteľ/tréner. Po odcvičení každej úlohy môžeš učiteľovi/trénerovi povedať ako sa ti cvičilo a či sa ti cvičenie páčilo.

Ak sa zaregistruješ ako učiteľ/tréner, vieš si vytvoriť svoju triedu/tím a povedať žiakom/športovcom, aby sa do nej pridali. Potom môžeš svojim žiakom/športovcom vytvárať jednotlivé cvičenia a sledovať ako ich plnia.

 

Ako môžem ako učiteľ / tréner zadávať žiakom úlohy?

Zadávanie úloh prebieha cez kalendár v profile učiteľa/trénera. Tu vieš zadať svojim triedam/tímom jednotlivé cvičenia na konkrétny deň a čas.

Ako môžem ako žiak/športovec využívať portál hybsadoma.sk?

Keď učiteľ/tréner vytvorí cvičenie, ktoré je určené pre teba alebo tvoju triedu/tím príde ti o tom notifikácia do mailu, alebo si to môžeš pozrieť vo svojom kalendári. Cvičenie si pozrieš a podľa neho ho môžeš odcvičiť. Po skončení môžeš učiteľovi/trénerovi povedať ako sa ti cvičilo a či sa ti cvičenie páčilo.

Koľko tento portál stál štát peňazí a koľko stojí jeho prevádzka?

Nula. Vývoj a prevádzka portálu nestojí štát ani cent.

Rovnako obsah, ktorý sa na ňom nachádza je bezplatný. Všetky aktivity si vzali na svoje plecia partneri - firmy a jednotlivci, ktorí sa na vývoji, tvorbe obsahu a jeho propagácii podieľajú a za čo im patrí veľká vďaka. Patria medzi nich stengl a.s., Lomtec.com a.s., Národné športové centrum, Slovenský zväz ľadového hokeja, Martina Halinárová, Tomi Kid a ďalší

Sociálne siete

Cvičíme aj na sociálnych sieťach,
sledujte cvičenia aj na facebooku